Zasady wejścia

Bardzo prosimy wszystkich, którzy wybierają się na mecze w hali przy ul. Wiertniczej 26a – o dokładne zapoznanie się z poniższymi wytycznymi.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce, jesteśmy zmuszeni do ograniczenia liczby widzów w celu zachowania tzw. „społecznego dystansu”. Abyście cały czas byli z nami i mogli kibicować koszykarkom SKK Polonia Warszawa oraz pozostałym uczestnikom, z meczów turniejowych przeprowadzimy transmisję w Internecie.

Jak wziąć udział w meczu?

Dystrybucja limitowanej liczby biletów na mecz będzie odbywać się pod adresem: https://www.zaproszenia.poloniawarszawa.com, aż do wyczerpania puli. Jedna osoba może pobrać tylko jedno zaproszenie.

Internetowa dystrybucja zaproszeń zostanie zakończona na godzinę przed rozpoczęciem pierwszego meczu w danym dniu.

Wszystkie osoby planujące  uczestnictwo w imprezie pragniemy poinformować, że wstęp na trybuny będzie możliwy tylko dla osób posiadających opaski w odpowiednim kolorze. Na stanowisku recepcyjnym, przed wejściem na trybunę następuje weryfikacja biletów uprawniających do oglądania meczu na trybunie (w postaci wydruku lub wersji elektronicznej) oraz wydanie stosownej opaski.

Zasady wejścia na widownię

Kibice wchodzą na teren obiektu głównym wejściem (I),

następnie schodami (windą w przypadku osób niepełnosprawnych) dostają się na piętro, zachowując odpowiedni dystans od innych osób. Na stanowisku recepcyjnym zostanie wydana opaska w odpowiednim kolorze.

Przy wejściu na obiekt obowiązywać będzie dezynfekcja rąk, natomiast przez cały czas pobytu na obiekcie zasłanianie ust i nosa.

Szczegółowy regulamin dnia meczowego jest dostępny pod poniższym linkiem:

Regulamin meczu

Transport

Dojazd autobusem

Hala przy ulicy Wiertniczej 26a znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu w Wilanowie. Do hali można dojechać zarówno samochodem, jak i autobusami. Spod Metra Wilanowska do hali kursują m.in. autobusy linii 710 i 139. W pobliżu hali (pętla „Wilanów”) kursują także autobusy E-2, 116, 163, 164, 180, 317, 519, 131, 264.

Dojazd samochodem

Jadąc samochodem ulicą Wiertniczą (kierunek Konstancin), na światłach zawracamy (na skręcie  do Pałacu) w kierunku centrum Warszawy, następnie skręcamy w prawo. Przy ul. Wiertniczej oraz ul. Stanisława Kostki Potockiego znajdują się bezpłatne parkingi.

Uwaga! Parking na terenie Centrum Sportu Wilanów jest WYŁĄCZONY z użytku dla widzów.

Dojazd rowerem

Przy Zespole Szkół nr 79 znajduje się parking rowerowy.

Wejście

Na teren obiektu dostaniemy się przez furtkę Zespołu Szkół nr 79 przy Wiertniczej 26 – naprzeciwko pętli autobusowej.

Po wejściu do hali, kierujemy się obok recepcji w lewo, po czym na wysokości sklepiku skręcamy w prawo i schodami na górę. Tam znajdować się będą kasy biletowe oraz wejście na trybuny.

Pamiętajmy proszę, że razem współtworzymy przebieg dnia meczowego i jego atmosferę. Bądźmy dla siebie wyrozumiali. Stosujmy się do zaleceń organizatorów, ochrony i wolontariuszy obsługujących dzień meczowy i przestrzegajmy zasad Regulaminu. Do zobaczenia na naszych meczach.